DEPO - pasākums LIQUID SPACE
Šo piektdien 13. jūnijā klubā DEPO notiks liels TRANCE pasākums LIQUID SPACE. Pasākums ievērojams jau ar to, ka Latvijā ļoti reti tiek rīkoti pasākumi, kuros skanētu šī mūzika, kuras pirmsākumi meklējami 80. gadu beigās Indijas provincē GOA brīvā dabā organizētajos reivos, tāpat to nav iespējams dzirdēt nevienā Latvijas klubā.
Speciāli uz pasākumu telpu vizuālais izskats tiks izmainīts ar psihodēliskām dekorācijām un projekcijām, kas ir neatņemama šādu pasākumu sastāvdaļa. 
Pasākumā spēlēs DJ MAN&SPACE, DJ Banjankri, DJ BOND, cHAmanic, WICKISS, Dj Moonchild, No naMezZ (dzīvajā).
Īpaši izceļami viesi DJ Kurant no Lietuvas, DJ SHAKTI un DJ VISION no Igaunijas, kā arī HELĒNA, kura vairāk pazīstama kā grupas Skumju akmeņi soliste, bet šajā naktī improvizēs ar etnisko instrumentu palīdzību.
Par pasākuma nozīmīgumu var spriest arī pēc tā, ka informācija par to atrodama prestižajā šīs mūzikas portālā www.goatrance.de
